Ekonomi

Togg’dan bir ilk daha: Dijital cüzdanına akıllı cihaz pasaportu entegre edilecek

Investing.com – Togg CEO’su Mehmet Gürcan Karakaş, bir unsura daha imza attıklarını ve akıllı cihaza entegre dijital varlık cüzdanına akıllı cihaz pasaportu ve pil pasaportunun ekleneceğini açıkladı.

Barselona’da düzenlenen ÇığSummit 2023 etkinliğinde konuşma DeğiştirCEO Mehmet Gürcan Karakaş, Avalanche ağı üzerine kurulan bu yenilikçi çözümle kullanıcıların cihazın servis geçmişi, bakım bilgileri ve değiştirme süreçleri dahil birçok bilgiye erişebileceğini söyledi.

Gürcan Karakaş, bu yıl ikincisi düzenlenen Avalanche Summit 2023 etkinliğinde şirketin “USE CASE Mobility” konseptinden yola çıkarak şekillendirdiği “Akıllı Cihaz”, “Dijital Platform” ve “Temiz Enerji Çözümleri” hakkında konuştu. Barselona’da, Blockchain tabanlı akıllı sözleşmelerin kullanıcılara sağladığı faydalardan bahsetti. Dünyanın en büyük Tüketici Elektroniği Fuarı CES 2023’te türünün ilk örneği akıllı cihaz entegreli dijital varlık cüzdanını duyurduklarını hatırlatan Togo CEO’su, yaptığı konuşmada şu ifadelere yer verdi:

Author: Günay Caymaz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu