Yaşam

Zeynep Gülmez Gözyaşlarına Hakim Olamadı

‘Baş Belası’ isimli tiyatro oyununda rol alan oyuncular Ceyhun Fersoy, Melis İşiten ve Sergen Deveci’nin de içinde bulunduğu minibüs, 21 Kasım’da Merzifon ilçesinde TIR’a geriden çarpmıştı. Faci kazada hayatını kaybedenler ortasında yer alan Tolga Güleryüz’ün eski eşi, oyuncu Zeynep Gülmez, toplumsal medya hesabından yaşadığı üzüntüyü paylaşmıştı. Evvelki gün tiyatro oyunu öncesi soruları yanıtlayan Zeynep Gülmez, gözyaşlarına hakim olamadı.

Tolga Güleryüz’ün son imgeleri ortaya çıktı

Hayatını kaybeden Tolga Güleryüz’ün hayatını kaybetmeden son birkaç saat evvelki imgeleri ortaya çıktı.  Güleryüz’ün saatler evvel tıpkı kazada yaralı olarak hastaneye kaldırılan Ceyhun Fersoy’un eşi Begüm Öner ile imajlı sohbet gerçekleştirdiği ve o imajları toplumsal medyadan paylaştığı öğrenildi.

Zeynep Gülmez’den Tolga Güleryüz Paylaşımı

Korkunç kazada ölen Güleryüz, oyuncu Zeynep Gülmez’in eski eşi çıktı. Bu vakte kadar birçok projede yer alan Gülmez, 2015-2017 yılları ortasında Tolga Güleryüz ile evli kalmıştı. Eski eşinin acı haberini alan Zeynep Gülmez, Instagram hesabından yaptığı paylaşımda Güleryüz’e veda etti.

Yaşadığı acıyı paylaşan oyuncu, “Kabullenmek çok zor, acıyı yazmak… Kelimeler anlamsız gelir, boş… Ben seni affettim, affet beni” dedi.

Tolga Güleryüz Kimdir?

Zeynep Gülmez Gözyaşlarına Hakim Olamadı

Cem Özer, Zeynep Gülmez ve Kemal Başar’a, İmren Çapanoğlu ile Caner Nalbantoğlu’nun eşlik ettiği, bir aldatma öyküsünü husus alan ‘Çılgın Zamanlar’ oyununun galası, Beşiktaş Belediyesi Mustafa Kemal Kültür Merkezi’nde gerçekleşti. Oyuncu takımında yer alan Tolga Güleryüz’ün eski eşi Zeynep Gülmez, oyun öncesi sorulara karşılık verdi.

Zeynep Gülmez, “Tabii ki zor bir mesleğimiz var. Tiyatrocular emekçi insanlardır. Bunları seyircinin görmesini çok isteriz. Geçtiğimiz günlerde arkadaşlarımız tiyatro yolunda vefat etti. Allah’tan rahmet diliyorum hepsine. Bu oyunumuzu da onlara ithafen oynayacağız. Benim için de çok zor olacak. Helallik istedim sosyal medya paylaşımında da” diyerek, gözyaşlarına hakim olamadı.

Gülmez, tedavisi devam eden oyuncular hakkında, “Ben evdeydim ilk duyduğumda. Gece olmuş zaten bana haber vermemişler. Sabah da kuzenimden öğrendim. Allah ailesine de sabırlar versin. Yaralı arkadaşlarımıza da acil şifalar diliyorum. Hepsi birbirinden değerli insanlar” dedi ve çenesi titreyerek teşekkür etti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu