Yaşam

Veda Mektubu 13. Bölüm Tek Parça İzle Ekranı: Veda Mektubu Son Bölüm Tek Parça Full İzle

Yeni dönemde Kanal D’nin sevilen dizileri arasına giren Veda Mektubu dün akşam 13. bölümüyle ekrana geldi. Most Production imzasıyla ekranlara getirilen dizinin senaryosunu Deniz Akçay yazıyor. Başrollerini Nurgül Yeşilçay, Selim Bayraktar, Rabia Soytürk, Emre Kıvılcım ve Bennu Yıldırımlar’ın paylaştığı dizinin yeni bölümünü kaçıranlar ve tekrar izlemek isteyenler için; Veda Mektubu son bölüm tek kesit tam ekran izle…

Veda Mektubu son bölümde; Geçirdiği kaza sonrası gözlerini açtığında kendini hastanede bulan Aslı’nın sorduğu ilk şey bebeğidir.

Bunun normal bir kaza olmadığını düşünen Mehmet, arka planda olup bitenleri araştırmaya başlar. Komiserin bir arkadaşıyla konuşurken kazaya karışan diğer aracın Hakan’la akraba olduğunu öğrenir ve onunla karşı karşıya gelir.

Alanur, Beste ve tüm Karlı ailesi, Aslı’nın yanında olmak için ellerinden geleni yaparlar. Aslı’nın öğrenmek istediği tek şey bebeğinin durumudur. Ondan saklamak isteseler bile artık saklayamazlar.

Aslı kötü haberi alınca evine gitmek ister. Yaşanan acıların ardından her iki tarafın aileleri de tüm sorunlara rağmen çocuklarına sahip çıkmak istiyor. Yaşadıklarını üzerinden atmak isteyen Aslı, arkadaşlarına dönerek soluğu alır.

Mehmet, yaşadıklarını sindirmek için tek başına tatile çıkmayı planlar. Ama merhaba. Beklenmedik şeyler olur. Alanur ise elinde kalan son bombayı patlatır ve kendi ağzıyla yazılan mektubu kimin yazdığını Nur’a söyler.

Veda Mektubu’nun Son Bölümünde Neler Yaşandı?

Hatice’nin itirafı Mehmet’in tüm dengesini sarsar. Rezidanstan ayrılır. Kalp rahatsızlığından dolayı babasıyla yüzleşemez. Ortada sıkışıp kalıyor. Öte yandan Alanur ve Ziya kendileriyle iletişim kurmayı bırakamaz. Evliliğini kurtarmaya çalışan Aslı’nın Mehmet’le buluşma yolunda başına gelen bir olay, kaderin yeni bir dönüşüdür.

Veda Mektubu, 13. Kısım, Tek Modülü İzle

İYİ NİYET MEKTUPLARI SON BÖLÜM TEK KESİM TAM İZLE EKRANI

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu