Teknoloji

Valorant ‘Takımlı Ölüm Maçı’ Moduna Kavuşuyor: Takımlı Ölüm Maçı

Riot Games’in tüm dünyada büyük beğeni toplayan rekabetçi FPS oyunu Valorant, sonunda yeni oyun moduna kavuşuyor. Ekibinizi toplayın çünkü sırada Squad Survival Battle modu var!

Valorant, oyuncuların uzun süredir takip ettiği takımlı ölüm maçı modunu tanıttı.

Team Survival Battle modu da beraberinde üç yeni harita getiriyor. Ayrıca haritalardaki bazı detaylar maçları kızıştıracak.

Oyuna eklenecek Piazza, Kasbah ve District haritaları farklı özelliklere sahip olacak. Haritalardaki silah bölgeleri oyunda farklı silahlar oluşturacak. Bu silahlar oyunun ilerleyen bölümlerinde daha da güçlü görünmeye başlayacak. Ancak bu yerlerden elde edilen silahların cephanesi sınırlıdır ve cephaneleri biter bitmez imha edilecektir.

Team Survival Match modunun tüm özellikleri bunlarla da sınırlı değil.

Haritalardaki küreleri optimize etmek, 6 saniye boyunca hem güzelleştirir hem de korur. Ayrıca klasik oyunda olduğu gibi nihai küreler de bu modda yer alacak ancak farklı olarak her iki küre de yakınlardaki takım arkadaşlarını etkileyecek.

Peki Valorant’ın takımlı ölüm maçı moduna ne zaman geçeceğiz?

Oyuna gelecek olan 7.0 yaması ile birlikte Grup Hayatta Kalma Savaşı modu da oyuncuların beğenisine sunulacak. Güncelleme 28 Haziran 2023 tarihinde gelecek ve yeni dönemi başlatacak.

izmitajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu