Haber

Turgutlu Belediyespor Oyuncularından Depremzedelere Destek Kampanyası

Turgutlu BelediyesiTurgutlu Kaymakamlığı ve AFAD’ın deprem bölgesine ulaştırılmak üzere başlattığı yardım kampanyasına bir destek de Turgutlu Belediyesporlu kadınların desteği. Basketbolbayanlar hentbol, ​​bayanlar ve erkekler voleybol takımlarından geldi.

Turgutlu Belediyespor çatısı altında şehri profesyonel liglerde temsil eden kadın basketbol ve kadın voleybol takımları ile alt liglerde görev yapan kadın hentbol ve erkek voleybol takımları da deprem bölgesine ulaşmak için sürdürülen yardım kampanyasına destek verdi. Turgutlu Belediyespor teknik direktörleri, oyuncuları ve altyapı sporcuları, 7 Eylül Kapalı SporSalonda hayır işlerine bağışlanan malzemelerin toplanması, düzenlenmesi ve paketlenmesinde çalıştı.

Turgutlu Belediyespor Lideri ve Turgutlu Belediye Başkan Yardımcısı Fırat Honaz, “Tüm imkan ve gücümüzle deprem bölgesindeki yaraları sarmak için büyük çaba harcıyoruz. Teknik direktörlerimiz, oyuncularımız ve altyapı sporcularımız el ele vererek yardım kampanyamıza destek oluyorlar. Tesliminde emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.

Kaynak: ANKA / Yerel

sarayduzuajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu