Haber

TFF, ligden çekilen takımlarla ilgili kararının değişmeyeceğini yineledi! Beşiktaş jet hızıyla cevap verdi

Hatayspor ve Gaziantep FK’nın deprem nedeniyle ligden çekilmesinin ardından TFF, bu takımlarla oynayacak takımlara 3 puan 3 gol ortalaması uygulanacağını açıkladı. Beşiktaş bu karara karşı çıkarken, TFF’den yapılan son açıklamada resmi kurumlara herhangi bir itirazda bulunulmadığı belirtildi.

“RESMİ İTİRAZ BAŞVURUSU YAPILMADI”

TFF’den yapılan açıklamada, “TFF Yönetim Kurulu tarafından alınan ve 12.02.2023 tarihinde TFF resmi internet sitesinde ilan edilen kararlar kamuoyuna duyurulmuştur. Bu tarihten itibaren Tahkim Kurulu’na herhangi bir resmi itiraz yapılmamıştır. Türkiye Futbol Federasyonu’nun bağımsız yargı kurullarından biridir.

“KARARDA DEĞİŞİKLİK YOK”

Ayrıca Cumhurbaşkanımızın dün düzenlediğimiz basın toplantısında da tekrarladığı gibi, Türkiye Futbol Federasyonu’nun yazılı hükümler doğrultusunda hiç kimseye veya hiçbir kulübe ayrıcalık tanımadan alacağı kararlarda herhangi bir değişiklik olmayacağını bir kez daha kamuoyuna bildiririz. 11 Süper Lig Kulübümüzün TFF’nin aldığı kararın değişmeyeceğine dair açıklamaları. ‘ dahil edildi.

“AYRICALIK DEĞİL ADALET İSTİYORUZ”

Bunun üzerine Beşiktaş, sosyal medya hesabından TFF’nin açıklamasını aktararak, “Ayrıcalık değil adalet istiyoruz” dedi. sözlerini kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu