Haber

Kraliçe 5. Bölüm 1. Fragman | Peki Evli Adam?

Kraliçehayatları bir günde alt üst olan ve “köklerine tutunarak yeniden var olan” bir ailenin hikayesi…

Ülkenin en ünlü basketbolcularından Ateş’in adı büyük bir skandala karışınca eşi Deniz ile kurdukları hayat alt üst olur. Tüm ülkenin konuştuğu bu skandalın başkahramanları Ateş ve Deniz henüz bu olayın etkisinden kurtulamamışken Deniz, İstanbul’a çok yakın bir sahil kasabası olan Kefken’de yaşayan babasını bir anda kaybeder.

Büyük bir aşkla bağlandığı kocasını ve büyük bir aşkla bağlandığı babasını aynı anda kaybeden Deniz, ablası Zeynep ile birlikte yadigarı çiftliğin ortasına gelmek zorunda kalır. sürekli çatışan Ali abi. Babalarının cenazesinin ortasına gelen üç kardeş, çiftlikte işlerin yolunda gitmediğini ve babasının ölmeden önce büyük sorunlar yaşadığını fark eder.

Eşi Ateş ve kızı Rüya ile yaşadığı “kusursuz” hayatı ve kocasına duyduğu büyük “aşk”ı kaybederken, bir yandan da babasının evinde başka sorunlarla karşılaşan Deniz…

Ateş ise, “Deplasman eskortunda tecavüz skandalı!” Ailesinin çalkaladığı bir takımın efsane kaptanı olarak bir yanda masumiyetini, diğer yanda Deniz’e olan aşkını yeniden kazanma mücadelesi verir.

Kızları Rüya ve tutkuyla aşık olduğu eşi Deniz ile kurduğu hayattan vazgeçmeyecek olan Ateş, ailesini geri kazanmak ve Deniz’in hayatından ayrılmamak için her şeyi yapmaya hazırdır.

Ne Deniz ve Ateş’in büyük aşkı, ne de babadan bire bir kardeş olan Deniz, Zeynep ve Ali’nin geçmişteki çekişmeleri bitmeyecek, başlama noktasına gelen bu ailenin her bir üyesi sıfırdan, kökleri ve talihi ile yüzleşerek kendilerini yeniden yaratmaya çalışacaklar…

OYUNCULAR: Gökhan Alkan, Burcu Özberk, Selin Şekerci, Özgür Karaman.

ETİKET:

YAPIM: Mednova

YÖNETMEN: Cevdet Mercan

Kaynak: DailyMotion.com/TV

pazaryeri-haber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu