Haber

İrfan Can Kahveci’den Fenerbahçe marşıyla hayatta kalan depremzedeye moral telefonu

KahramanmaraşAdnan Fırat Albayram ve İrfan Can Kahveci, çalan cep telefonunda duyduğu Fenerbahçe Marşı’ndan motive olduğunu ve göçük altından bulduğu testere sayesinde heyelandan kurtulduğunu söyleyen Adnan Fırat Albayram’dan telefon aldı. kaldığı otelden kaçmaya çalışırken mahsur kaldı.

“FENERBAHÇE’NİN O GÜN MAÇI VARDI”

Enkaz altında yaşadığı anları anlatan Albayram, “Fenerbahçe marşı çalarken bir kişinin alarmı çaldı. Ben de güçlü bir Fenerbahçe taraftarıyım. Eşimle her maçı izleriz. Fenerbahçe’nin o gün maçı vardı. ‘Ben de varım’ diye düşündüm. geri dönmek için.’ Bu yıl şampiyon olacağımız yıldı. İrfan Can’ın sol ayakla attığı goller bana Jorge Jesus’un oyunculara kızmasını hatırlattı.” Sözleri Fenerbahçeli İrfan Can Kahveci’nin dikkatini çekti.

“VİDEOYU GÖRDÜK, duygulandık”

İrfan Can Kahveci, Albayram’ı bir görüntüyle arayarak, “Videonuzu gördük, duygulandık” dedi. söz konusu. Kahveci, Albayram’a nasıl olduğunu sorarak “geçmiş olsun” diledi. Albayram ise durumunun iyi olduğunu ve telefonun kendisini çok mutlu ettiğini belirtti.

İRFAN CAN FORM İÇİN SÖZ VERDİ

İrfan Can Kahveci, Albayram’ı bir görüntüyle arayarak, “Videonuzu gördük, duygulandık” dedi. Kahveci, Albayram’a nasıl olduğunu sorarak “geçmiş olsun” diledi. Albayram ise durumunun iyi olduğunu ve telefonun kendisini çok mutlu ettiğini söyledi. “Ben senin büyük hayranınım” dedi. Kahveci, adresini istediği Albayram’a grup arkadaşlarıyla imzalayacağı formayı gönderme sözü verdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu