Teknoloji

Dead Island 2 satmaya devam ediyor: Satışlar iki milyona ulaştı

 
Deep Silver tarafından geliştirilen ve oyuncuların beğenisine sunulan zombi temalı açık dünya hayatta kalma nişancı aksiyon oyunu Dead Island 2’nin iki milyondan fazla sattığı açıklandı. Satış sayısı, ekibin bağlı olduğu Embracer Group tarafından açıklandı.
 
Devam oyunu, 21 Nisan’da Epic Games Store aracılığıyla PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One ve PC için yayınlandı. Oyun, piyasaya sürüldüğü ilk üç günde bir milyon kopya sattı.
 
Dead Island 2 satışları devam ediyor
 
 
 
Kısa süre önce oyuncuların beğenisine sunulan devam oyunu oynanmaya ve satılmaya devam ediyor. Şirket tarafından yayınlanan orta rapora göre Dead Island 2, Deep Silver ve ana şirket PLAION’un hem birim hem de gelir açısından bugüne kadarki en iyi projesi.
 
Öte yandan Embracer Group’un kurucu ortağı ve CEO’su Lars Wingefors, bu başarı hakkında bazı açıklamalarda bulunarak, “Oyunun şu anda iki milyondan fazla satışa ulaştığını bildirmekten mutluluk duyuyorum. Bu eksiksiz deneyim, oyunseverlerin beğenisine sunuldu. Deep Silver Dambuster Studios tarafından bir gurur kaynağı.”
 
Oyun şu anda Epic Games’te 429 TL, Xbox ve Playstation mağazalarında 699,00 TL’den satışta.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu