Yaşam

Biraz Güneş 31. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Fırat, Cemil’i annesinin öldürdüğünü anlıyor!

ATV’nin sevilen dizisi Biraz Gün Işığı 30. bölümüyle ekrana geldi. Dizinin yayınlanan yeni bölümünde; Fırat babasının vasiyetini okur. Cemil’in öz babası olmadığını öğrenince büyük bir hayal kırıklığına uğrar. Daha sonra annesinin onu da öldüreceğini itiraf eder. Fırat o vasiyeti alır ve annesiyle yüzleşir. Ümran bu konuda Fırat’a nasıl bir açıklama yapacak? Biraz Gün Işığı 31. bölüm 1. bölüm fragmanı yayınlandı. Fırat, Cemil’i annesinin öldürdüğünü anlar.

Fırat, Cemil’i annesinin öldürdüğünü anlıyor!

Biraz Gün Işığı 31. bölüm 1. fragmanında; Ümran ne kadar saklamaya çalışsa da Fırat Cemil’in vasiyetini okur. Fırat, Cemil’in gerçek babası olmadığını öğrenir. Annesinin onu öldürdüğünü de öğrenir. Fırat, annesinin Cemil’e zehirlediği bitkiyi bulur. Annesinin karşısına çıkar ve Cemil’i o bitkiyle öldürüp öldürmediğini sorar. O kadar büyütülecek bir şey değil deyince Fırat o bitkiyi alıp yiyor. Yemek yerken Ümran onu durdurmaya çalışıyor. Fırat şimdi ne yapacak? Yanlışlıkla Cemil’i öldüren annesini polise mi ihbar edecek?

İşte Biraz Gün Işığı 31. bölüm 1. fragmanı…

BİRAZ GÜN IŞIĞI 30. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Elif, baba olacağını düşündüğünde Fırat’ın ne kadar mutlu olduğunu görür. Ona bu haksızlığı yapmak istemez ve Fırat’tan uzaklaşmaya başlar. Fırat, Elif’ten vazgeçmek istemez. Ona olan aşkını anlatmak için sürprizler yapar.

Teklif edemediği için kapattığı restoranda Elif’e evlenme teklif edip her şeye yeniden başlamak ister ve hala ilk günkü gibi aşıktır. Elif, Fırat’ın aşkına karşı koyamaz. Bu sırada Dila, Sinan’la olan bağını ilerletir.

Sinan’ı yemeğe davet eder. Elif’in kıyafetleriyle Sinan’ı evinde karşılayan Ümran, Dila’nın bir şeyler çevirdiğinden şüphelenmeye başlar. Sude, Fırat’a verdiği ultrason görüntüsü ile Elif’e ortadaki çılgınlığı hatırlatır. Elif kendini eksik hisseder ve Fırat’tan ayrılmak ister.

Ümran, Elif’e oyuncak bebek hediye edip oğluna bir çocuk veremediğini yüzüne vurur. Elif, Fırat için ondan vazgeçmek zorunda hisseder. Fırat, Elif’i beklerken her şeyden habersiz Elif, boşanma davası açmak için avukatına gider.

Biraz Gün Işığı 30. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Fırat, Cemil’in gerçek babası olmadığını öğreniyor!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu