Teknoloji

Baldur’s Gate 3 Collector’s Edition Binlerce Dolara Satılıyor

3 Ağustos’ta piyasaya sürüldüğünden beri oyun dünyasında rekorlar kırıyor. Baldur Kapısı 3 son yılların en başarılı çıkış yapan oyunu oldu. Oyun, birçok oyuncunun tercih etmediği izometrik RPG türünü bile tercih edilir hale getirmiş.

Neredeyse her oyunla birlikte yayınlandı” Koleksiyoncu Sürümü ” paketi, sevileceği duyurulduğu günden itibaren belli olan Baldur’s Gate 3 ile birlikte piyasaya çıktı. Kutunun yeni sahipleri açılış görsellerini paylaşıp kutunun içini göstermeye başlarken, bazıları da kutuyu açmadan orijinal fiyatının kat kat fazlasına satmaya başladı.

Baldur’s Gate 3 Collector’s Edition’dan neler geliyor? Cevap bu görselde:

Baldur’s Gate 3 Collector’s Edition, oyunun kendisi gibi epeyce ve harika öğeye ev sahipliği yapıyor. Kutuyu açan talihlilere kapalı zarf ve içindeki Baldur’s Gate 3 hediye edildi. işlemeli haritabir sertifika ve karakter kartlarını memnuniyetle karşılar.

Bir sonraki seviyede, oyun için yaratılan tüm sanat eserlerini içeren bir kitap ve üç koleksiyon kartı var. Bu versiyonların en can alıcı noktası olan kutunun içinde iki düşman karşı karşıya geliyor. dev bir figürçıkıyor

Yukarıdaki görselde gördüğümüz sınırlı sayıda Collector’s Edition resmi olarak 260 dolara satıldı. Ancak bu kutuyu açmayanlar için oyun beklenmedik bir durum. ütopik popülaritesiyle fırsatı değerlendirmeye başladı…

Baldur’s Gate 3 Collector’s Edition binlerce dolara satılıyor!

eBay’e girip “Baldur’s Gate 3 Collector’s Edition” diye arattığımızda bin doların üzerinde satılık onlarca ilanla karşılaşıyoruz. en yüksek fiyat ise 1999.99 dolardan biçilmiş durumda. En azından şimdilik.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu