Haber

ABD başkan adayı Ramaswamy: Batı perde arkasında Rusya ile barış planını tartışıyor

ABD’de 2024 başkanlık seçimleri için Cumhuriyetçi aday olan işadamı Vivek RamaswamyX sosyal medya platformunda yaptığı paylaşımda, Batı ülkeleriliderlerinin kapalı kapıları ardında Rusya ve Ukraynaortada barış şartlarıTartışmaya başladığını belirtti.

Ramaswamy, “Siyasi elitler Rusya ile barış yapılması gerektiğini söylediğim için bana iftira atıyor. Ancak kapalı kapılar ardında bir barış anlaşmasının gerekliliğini kabul etmiş görünüyorlar.”dedi.

Ramaswamy seçimleri kazanırsa Rusya, Moskova ve PekinWashington, iki ülke arasındaki ittifakın sona erdirilmesi karşılığında Ukrayna’nın NATO’ya kabul edilmesini kabul etti. reddedecekve mevcut sınır hatlarının korunacağına dair bir anlaşma teklif edecekdiye vurguladı.

Daha önce NBC televizyon kaynaklarına dayandırılan ABD’li ve Avrupalı ​​yetkililer, çatışmanın çıkmaza girmesi ve Ukrayna’ya yardım sağlama telaşı nedeniyle Ukrayna ile Rusya arasındaki çatışmalara barışçıl bir çözüm bulmak için neler yapıldığını belirtmişlerdi. ‘feda edilebilir’Konuyu tartışmaya başladığını iddia etti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu